CMF55619K00FHR6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55619K00FHR6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF55619K00FHR6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 619K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF55619K00FHR6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF55619K00FHR6
Številka dela CMF55619K00FHR6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 619K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 724461 pcs Podatkovni list CMF55619K00FHR6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 619 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 619 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF55619K00DHEB
CMF55619K00DHEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 619K OHM 1/2W .5% AXIAL
Na zalogi: 400036 pcs
Prenesi: CMF55619K00DHEB.pdf
RFQ
CMF55619K00FHRE70
CMF55619K00FHRE70
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 619K OHM 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 766060 pcs
Prenesi: CMF55619K00FHRE70.pdf
RFQ
CMF55619K00FHR670
CMF55619K00FHR670