CMF55768R00FKR670
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55768R00FKR670 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF55768R00FKR670
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 768 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF55768R00FKR670.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF55768R00FKR670
Številka dela CMF55768R00FKR670 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 768 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 829734 pcs Podatkovni list CMF55768R00FKR670.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CMF Odpornost 768 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 768 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF55768R00FKEA70
CMF55768R00FKEA70
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 768 OHM 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 894266 pcs
Prenesi: CMF55768R00FKEA70.pdf
RFQ
CMF55768R00FKR6
CMF55768R00FKR6
Proizvajalci: Dale / Vishay