CMF60100K00BEEA70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60100K00BEEA70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF60100K00BEEA70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 100K OHM 1W .1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF60100K00BEEA70.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF60100K00BEEA70
Številka dela CMF60100K00BEEA70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100K OHM 1W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122294 pcs Podatkovni list CMF60100K00BEEA70.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF60100K00BEEA
CMF60100K00BEEA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 100K OHM 1W .1% AXIAL