CMF6010M000FHBF112
Dale / VishayDale / Vishay
CMF6010M000FHBF112 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF6010M000FHBF112
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10M OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF6010M000FHBF112.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF6010M000FHBF112
Številka dela CMF6010M000FHBF112 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 76463 pcs Podatkovni list CMF6010M000FHBF112.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF6010K700FKR670
CMF6010K700FKR670
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 10.7K OHM 1W 1% AXIAL
Na zalogi: 695672 pcs
Prenesi: CMF6010K700FKR670.pdf
RFQ
CMF6010M000FKBF112
CMF6010M000FKBF112
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 10.0M OHM 1W 1% AXIAL
Na zalogi: 79072 pcs
Prenesi: CMF6010M000FKBF112.pdf
RFQ
CMF6010M000FHBF
CMF6010M000FHBF
Opis: RES 10M OHM 1W 1% AXIAL