CMF6010R000BHEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF6010R000BHEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF6010R000BHEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10 OHM 1W .1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF6010R000BHEK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF6010R000BHEK
Številka dela CMF6010R000BHEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10 OHM 1W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74830 pcs Podatkovni list CMF6010R000BHEK.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film