CMF60121R00FKEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60121R00FKEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF60121R00FKEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 121 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF60121R00FKEK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF60121R00FKEK
Številka dela CMF60121R00FKEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 121 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86441 pcs Podatkovni list CMF60121R00FKEK.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Odpornost 121 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 121 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF60121R00FKR664
CMF60121R00FKR664
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 121 OHM 1W 1% AXIAL
Na zalogi: 316184 pcs
Prenesi: CMF60121R00FKR664.pdf
RFQ
CMF60121R00FKR670
CMF60121R00FKR670
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 121 OHM 1W 1% AXIAL
Na zalogi: 650765 pcs
Prenesi: CMF60121R00FKR670.pdf
RFQ
CMF60121R00FKEK64
CMF60121R00FKEK64
Opis: RES 121 OHM 1W 1% AXIAL