CMF6043K200BEEA
Dale / VishayDale / Vishay
CMF6043K200BEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF6043K200BEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 43.2K OHM 1W .1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF6043K200BEEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF6043K200BEEA
Številka dela CMF6043K200BEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 43.2K OHM 1W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138402 pcs Podatkovni list CMF6043K200BEEA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Odpornost 43.2 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 43.2 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film