CMF60505R00DHEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60505R00DHEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF60505R00DHEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 505 OHM 1W .5% AXIAL
Podatkovni listi: CMF60505R00DHEK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF60505R00DHEK
Številka dela CMF60505R00DHEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 505 OHM 1W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84228 pcs Podatkovni list CMF60505R00DHEK.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Odpornost 505 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 505 Ohms ±0.5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film