CMF60510R00BHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60510R00BHEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF60510R00BHEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 510 OHM 1W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF60510R00BHEB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CMF60510R00BHEB
Številka dela CMF60510R00BHEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 510 OHM 1W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 256616 pcs Podatkovni list CMF60510R00BHEB.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Odpornost 510 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 510 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film