CMF6073R200FHEK70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF6073R200FHEK70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF6073R200FHEK70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 73.2 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF6073R200FHEK70.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF6073R200FHEK70
Številka dela CMF6073R200FHEK70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 73.2 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80912 pcs Podatkovni list CMF6073R200FHEK70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Odpornost 73.2 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 73.2 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film