CMF608K4500BHR6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF608K4500BHR6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF608K4500BHR6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 8.45K OHM 1W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF608K4500BHR6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF608K4500BHR6
Številka dela CMF608K4500BHR6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 8.45K OHM 1W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 265991 pcs Podatkovni list CMF608K4500BHR6.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Odpornost 8.45 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 8.45 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film