CMF609K5300FKEB70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF609K5300FKEB70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF609K5300FKEB70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 9.53K OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF609K5300FKEB70.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF609K5300FKEB70
Številka dela CMF609K5300FKEB70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 9.53K OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 709103 pcs Podatkovni list CMF609K5300FKEB70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija CMF Odpornost 9.53 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 9.53 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film