CMF65100R00BHEK11
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF65100R00BHEK11
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 100 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF65100R00BHEK11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF65100R00BHEK11
Številka dela CMF65100R00BHEK11 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88096 pcs Podatkovni list CMF65100R00BHEK11.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF65100R00BHBF
CMF65100R00BHBF
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 100 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Na zalogi: 77619 pcs
Prenesi: CMF65100R00BHBF.pdf
RFQ
CMF65100R00BHEK
CMF65100R00BHEK
Proizvajalci: Dale / Vishay