CMF651K3000FKRE11
pregled izdelka
Številka dela: CMF651K3000FKRE11
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.3K OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF651K3000FKRE11.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF651K3000FKRE11
Številka dela CMF651K3000FKRE11 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.3K OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 165404 pcs Podatkovni list CMF651K3000FKRE11.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 1.3 kOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1.3 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CMF651K3000FKEA11
CMF651K3000FKEA11
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 1.3K OHM 1.5W 1% AXIAL
Na zalogi: 177008 pcs
Prenesi: CMF651K3000FKEA11.pdf
RFQ
CMF651K3000FKRE
CMF651K3000FKRE
Proizvajalci: Dale / Vishay