CMF651M5000JKEA
pregled izdelka
Številka dela: CMF651M5000JKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.5M OHM 1.5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CMF651M5000JKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF651M5000JKEA
Številka dela CMF651M5000JKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.5M OHM 1.5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106718 pcs Podatkovni list CMF651M5000JKEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 1.5 MOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1.5 MOhms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film