CMF651M8000GKEB
pregled izdelka
Številka dela: CMF651M8000GKEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.8M OHM 1.5W 2% AXIAL
Podatkovni listi: CMF651M8000GKEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF651M8000GKEB
Številka dela CMF651M8000GKEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.8M OHM 1.5W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129238 pcs Podatkovni list CMF651M8000GKEB.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 1.8 MOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1.8 MOhms ±2% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film