CMF65200R00JKEK
pregled izdelka
Številka dela: CMF65200R00JKEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 200 OHM 1.5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CMF65200R00JKEK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF65200R00JKEK
Številka dela CMF65200R00JKEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 200 OHM 1.5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85989 pcs Podatkovni list CMF65200R00JKEK.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 200 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film