CMF6520R270BHRE
pregled izdelka
Številka dela: CMF6520R270BHRE
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 20.27 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF6520R270BHRE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF6520R270BHRE
Številka dela CMF6520R270BHRE Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 20.27 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 138989 pcs Podatkovni list CMF6520R270BHRE.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 20.27 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 20.27 Ohms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film