CMF652K8000FKEK70
pregled izdelka
Številka dela: CMF652K8000FKEK70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.8K OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF652K8000FKEK70.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF652K8000FKEK70
Številka dela CMF652K8000FKEK70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.8K OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105034 pcs Podatkovni list CMF652K8000FKEK70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 2.8 kOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2.8 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film