CMF6561K900FKEB
pregled izdelka
Številka dela: CMF6561K900FKEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 61.9K OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF6561K900FKEB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CMF6561K900FKEB
Številka dela CMF6561K900FKEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 61.9K OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 240049 pcs Podatkovni list CMF6561K900FKEB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 61.9 kOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 61.9 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film