CMF6563R400FKR611
pregled izdelka
Številka dela: CMF6563R400FKR611
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 63.4 OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF6563R400FKR611.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CMF6563R400FKR611
Številka dela CMF6563R400FKR611 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 63.4 OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 165015 pcs Podatkovni list CMF6563R400FKR611.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 63.4 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 63.4 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film