CMF65R51000JNEB
pregled izdelka
Številka dela: CMF65R51000JNEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.51 OHM 1.5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CMF65R51000JNEB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CMF65R51000JNEB
Številka dela CMF65R51000JNEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.51 OHM 1.5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101613 pcs Podatkovni list CMF65R51000JNEB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 510 mOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 510 mOhms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film