CMF65R62000FNEB11
pregled izdelka
Številka dela: CMF65R62000FNEB11
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.62 OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF65R62000FNEB11.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CMF65R62000FNEB11
Številka dela CMF65R62000FNEB11 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.62 OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125865 pcs Podatkovni list CMF65R62000FNEB11.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 620 mOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 620 mOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film