CMF701K8000FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMF701K8000FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.8K OHM 1.75W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF701K8000FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF701K8000FKEA
Številka dela CMF701K8000FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.8K OHM 1.75W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146709 pcs Podatkovni list CMF701K8000FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 1.8 kOhms
Moč (Watts) 1.75W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1.8 kOhms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film