CMF7020K000FHEB
pregled izdelka
Številka dela: CMF7020K000FHEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 20K OHM 1.75W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF7020K000FHEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF7020K000FHEB
Številka dela CMF7020K000FHEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 20K OHM 1.75W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123401 pcs Podatkovni list CMF7020K000FHEB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 1.75W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 20 kOhms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film