CMF70270K00FKEB
pregled izdelka
Številka dela: CMF70270K00FKEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 270K OHM 1.75W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF70270K00FKEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF70270K00FKEB
Številka dela CMF70270K00FKEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 270K OHM 1.75W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136779 pcs Podatkovni list CMF70270K00FKEB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 270 kOhms
Moč (Watts) 1.75W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 270 kOhms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film