CMF7033K333BEBF
pregled izdelka
Številka dela: CMF7033K333BEBF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 33.333K OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF7033K333BEBF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF7033K333BEBF
Številka dela CMF7033K333BEBF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 33.333K OHM 1.75W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 74842 pcs Podatkovni list CMF7033K333BEBF.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 33.333 kOhms
Moč (Watts) 1.75W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 33.333 kOhms ±0.1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film