CMF70390K00BEEA
pregled izdelka
Številka dela: CMF70390K00BEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 390K OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: CMF70390K00BEEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMF70390K00BEEA
Številka dela CMF70390K00BEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 390K OHM 1.75W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83070 pcs Podatkovni list CMF70390K00BEEA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Odpornost 390 kOhms
Moč (Watts) 1.75W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 390 kOhms ±0.1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film