CP000210R00KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP000210R00KE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP000210R00KE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10 OHM 2W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP000210R00KE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP000210R00KE66
Številka dela CP000210R00KE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10 OHM 2W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 315501 pcs Podatkovni list CP000210R00KE66.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Serija CP Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound