CP0002R1000JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0002R1000JE14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP0002R1000JE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.1 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP0002R1000JE14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP0002R1000JE14
Številka dela CP0002R1000JE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.1 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17442 pcs Podatkovni list CP0002R1000JE14.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±600ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Serija CP Odpornost 100 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound