CP000313K00KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP000313K00KE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP000313K00KE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 13K OHM 3W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP000313K00KE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP000313K00KE66
Številka dela CP000313K00KE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 13K OHM 3W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 304583 pcs Podatkovni list CP000313K00KE66.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CP Odpornost 13 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 13 kOhms ±10% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film