CP0003300R0JB14C03
Dale / VishayDale / Vishay
CP0003300R0JB14C03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP0003300R0JB14C03
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 300 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP0003300R0JB14C03.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP0003300R0JB14C03
Številka dela CP0003300R0JB14C03 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 300 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14775 pcs Podatkovni list CP0003300R0JB14C03.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CP Odpornost 300 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 300 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety