CP0005200R0JE143
Dale / VishayDale / Vishay
CP0005200R0JE143 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP0005200R0JE143
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 200 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP0005200R0JE143.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP0005200R0JE143
Številka dela CP0005200R0JE143 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 200 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14845 pcs Podatkovni list CP0005200R0JE143.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CP0005 0R0JE143
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 200 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Sestava -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CP0005200R0JE1485
CP0005200R0JE1485
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 200 OHM 5W 5% AXIAL
Na zalogi: 16496 pcs
Prenesi: CP0005200R0JE1485.pdf
RFQ
CP0005200R0JE14
CP0005200R0JE14
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 200 OHM 5W 5% AXIAL