CP000520R00KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP000520R00KE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP000520R00KE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 20 OHM 5W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP000520R00KE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP000520R00KE66
Številka dela CP000520R00KE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 20 OHM 5W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 329878 pcs Podatkovni list CP000520R00KE66.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Odpornost 20 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CP0005 R00KE66
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 20 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound