CP000525R00KB1485
Dale / VishayDale / Vishay
CP000525R00KB1485 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP000525R00KB1485
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 25 OHM 5W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP000525R00KB1485.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP000525R00KB1485
Številka dela CP000525R00KB1485 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 25 OHM 5W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14117 pcs Podatkovni list CP000525R00KB1485.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Odpornost 25 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 25 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CP000525R00JE14
CP000525R00JE14
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 25 OHM 5W 5% AXIAL
Na zalogi: 16257 pcs
Prenesi: CP000525R00JE14.pdf
RFQ
CP000525R00KB14
CP000525R00KB14
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 25 OHM 5W 10% AXIAL