CP00055K600KE14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00055K600KE14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00055K600KE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5.6K OHM 5W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP00055K600KE14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP00055K600KE14
Številka dela CP00055K600KE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5.6K OHM 5W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13473 pcs Podatkovni list CP00055K600KE14.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Odpornost 5.6 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 5.6 kOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film