CP0005750R0KE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP0005750R0KE663 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP0005750R0KE663
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 750 OHM 5W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP0005750R0KE663.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP0005750R0KE663
Številka dela CP0005750R0KE663 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 750 OHM 5W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249540 pcs Podatkovni list CP0005750R0KE663.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Odpornost 750 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 750 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film