CP0005R4700KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0005R4700KB14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP0005R4700KB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.47 OHM 5W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP0005R4700KB14.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP0005R4700KB14
Številka dela CP0005R4700KB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.47 OHM 5W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 16323 pcs Podatkovni list CP0005R4700KB14.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±600ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Odpornost 470 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 470 mOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound