CP0007330R0JE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP0007330R0JE663 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP0007330R0JE663
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 330 OHM 7W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP0007330R0JE663.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP0007330R0JE663
Številka dela CP0007330R0JE663 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 330 OHM 7W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 253617 pcs Podatkovni list CP0007330R0JE663.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
Serija CP Odpornost 330 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 330 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Sestava Metal Oxide Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CP000733K00JE66
CP000733K00JE66
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 33K OHM 7W 5% AXIAL
Na zalogi: 307415 pcs
Prenesi: CP000733K00JE66.pdf
RFQ
CP000730R00JE663
CP000730R00JE663
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 30 OHM 7W 5% AXIAL
Na zalogi: 232246 pcs
Prenesi: CP000730R00JE663.pdf
RFQ
CP0007330R0JE66
CP0007330R0JE66
Opis: RES 330 OHM 7W 5% AXIAL