CP000751R00JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP000751R00JE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP000751R00JE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 51 OHM 7W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP000751R00JE66.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CP000751R00JE66
Številka dela CP000751R00JE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 51 OHM 7W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 289423 pcs Podatkovni list CP000751R00JE66.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
Serija CP Odpornost 51 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 51 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CP0007510R0KE66
CP0007510R0KE66
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 510 OHM 7W 10% AXIAL
Na zalogi: 273976 pcs
Prenesi: CP0007510R0KE66.pdf
RFQ
CP000751R00JE663
CP000751R00JE663
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 51 OHM 7W 5% AXIAL