CP00075R100KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP00075R100KE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00075R100KE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5.1 OHM 7W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP00075R100KE66.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CP00075R100KE66
Številka dela CP00075R100KE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5.1 OHM 7W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 259235 pcs Podatkovni list CP00075R100KE66.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
Serija CP Odpornost 5.1 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 5.1 Ohms ±10% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CP00075R000JB313
CP00075R000JB313
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 5 OHM 7W 5% AXIAL
Na zalogi: 66311 pcs
Prenesi: CP00075R000JB313.pdf
RFQ
CP00075R600KB14
CP00075R600KB14
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 5.6 OHM 7W 10% AXIAL
Na zalogi: 17341 pcs
Prenesi: CP00075R600KB14.pdf
RFQ
CP00075R100KE663
CP00075R100KE663
Opis: RES 5.1 OHM 7W 10% AXIAL