CP0010250R0KB143
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010250R0KB143 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP0010250R0KB143
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 250 OHM 10W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP0010250R0KB143.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP0010250R0KB143
Številka dela CP0010250R0KB143 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 250 OHM 10W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6695 pcs Podatkovni list CP0010250R0KB143.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serija CP Odpornost 250 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 250 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound