CP00103R900JE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP00103R900JE663 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00103R900JE663
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3.9 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP00103R900JE663.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP00103R900JE663
Številka dela CP00103R900JE663 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.9 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 192570 pcs Podatkovni list CP00103R900JE663.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serija CP Odpornost 3.9 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3.9 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound