CP00106R200JE143
Dale / VishayDale / Vishay
CP00106R200JE143 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00106R200JE143
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6.2 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP00106R200JE143.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP00106R200JE143
Številka dela CP00106R200JE143 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6.2 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7326 pcs Podatkovni list CP00106R200JE143.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serija CP Odpornost 6.2 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CP00106R 0JE143
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 6.2 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound