CP0010820R0JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010820R0JB143 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP0010820R0JB143
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 820 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP0010820R0JB143.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP0010820R0JB143
Številka dela CP0010820R0JB143 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 820 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7576 pcs Podatkovni list CP0010820R0JB143.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serija CP Odpornost 820 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CP00108 R0JB143
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 820 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CP00107R500KE663
CP00107R500KE663
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 7.5 OHM 10W 10% AXIAL
Na zalogi: 184767 pcs
Prenesi: CP00107R500KE663.pdf
RFQ
CP0010820R0JB14
CP0010820R0JB14
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 820 OHM 10W 5% AXIAL