CP00108R200KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP00108R200KE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00108R200KE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 8.2 OHM 10W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP00108R200KE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP00108R200KE66
Številka dela CP00108R200KE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 8.2 OHM 10W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198030 pcs Podatkovni list CP00108R200KE66.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serija CP Odpornost 8.2 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CP00108R 0KE66
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 8.2 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound