CP0010R2700JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010R2700JE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP0010R2700JE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.27 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP0010R2700JE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP0010R2700JE66
Številka dela CP0010R2700JE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.27 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242320 pcs Podatkovni list CP0010R2700JE66.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serija CP Odpornost 270 mOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 270 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound