CP001511R00JB14C76
Dale / VishayDale / Vishay
CP001511R00JB14C76 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP001511R00JB14C76
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 11 OHM 15W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP001511R00JB14C76.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP001511R00JB14C76
Številka dela CP001511R00JB14C76 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 11 OHM 15W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6834 pcs Podatkovni list CP001511R00JB14C76.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.890" L x 0.492" W (48.00mm x 12.50mm)
Serija CP Odpornost 11 Ohms
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 11 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound