CP00155R100JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP00155R100JE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00155R100JE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5.1 OHM 15W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP00155R100JE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1050 pcs
5100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP00155R100JE66
Številka dela CP00155R100JE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5.1 OHM 15W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117247 pcs Podatkovni list CP00155R100JE66.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.890" L x 0.492" W (48.00mm x 12.50mm)
Serija CP Odpornost 5.1 Ohms
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 5.1 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound