CP00156R200JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP00156R200JE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00156R200JE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6.2 OHM 15W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP00156R200JE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1050 pcs
5100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP00156R200JE66
Številka dela CP00156R200JE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6.2 OHM 15W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132531 pcs Podatkovni list CP00156R200JE66.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.890" L x 0.492" W (48.00mm x 12.50mm)
Serija CP Odpornost 6.2 Ohms
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CP00156R 0JE66
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 6.2 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound